KANCELARIA LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

Bancassurance

 

 

Bancassurance to szeroko rozumiana współpraca banków i ubezpieczycieli polegająca przede wszystkim na oferowaniu przez banki swoim klientom różnego rodzaju umów ubezpieczeń: ubezpieczenia kredytu, polisolokat, ubezpieczenia życie, ubezpieczenia kosztów leczenia, a nawet ubezpieczenia mieszkania czy samochodu.

Zdarza się jednak, że mimo wykupienia ubezpieczenia w banku, ubezpieczyciel odmawia wypłaty środków pieniężnych, np. spłaty ubezpieczonego kredytu w przypadku śmierci kredytobiorcy. W takich sytuacjach należy sprawdzić, czy stanowisko odmowne jest uzasadnione.


  • Oferujemy Państwu pomoc dochodzenia roszczeń z umów ubezpieczenia kredytu oraz innych umów ubezpieczenia zawartych za pośrednictwem banków.
  • Zajmujemy się odzyskiwanie tzw. opłat likwidacyjnych pobieranych od klientów rezygnujących z tzw. polisolokat - ubezpieczeń z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.
 
KONTAKT

KANCELARIA LIDERIO

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

 
 

Telefon: (22) 231 81 80
biuro@kancelarialiderio.pl

http://kancelarialiderio.pl

 
 

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł
Numer rachunku bankowego:
PKO BP 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

MASZ PYTANIA?